Dongguan Daxian Instrument Equipment Co.,Ltd.

CHINA'S LEADER IN TESTING EQUIPMENT

Ana sayfa

DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Makineyi satın almadan önce, ortağımızın makinenizi kullandığını görüyorum, aldıktan sonra, her şey yolunda. Teşekkürler, bir dahaki sefere anlaşmayı umuyoruz.

—— Max Will

Başlangıçta, şirketinizin zamanında teslimat yapıp yapamayacağı konusunda endişeleniyorum, şirketinizin iyi olduğu, gecikme olmadığı ortaya çıktı

—— Peter Huang

İyi işbirliği! Şirketinizin projelere verdiği desteği takdir ediyoruz. Çok iyi hizmet.

—— Bay Hussain

Profesyonel teklif, profesyonel teknoloji, böylece zamanında mal alacağız, güvenilir girişimler.

—— Bay Paul Garry

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD
Fabrika
Fabrika 2
Fabrika 3
Showroom
Atölye
Ofis alanı
Atölye

Fabrika

Fabrika 2

Fabrika 3

Showroom

Atölye

Ofis alanı

Atölye

Personel çok çalışıyor

 • Üretim hattı
  DAXIAN ULUSLARARASI (HK) CO SINIRLI Chang'an Town, Dongguan Şehir, Guangdong Eyaleti, güzel İnci Nehri Deltası. Gelişmiş trafik ile, test ekipmanları ve aletleri üretimi, tasarımı, geliştirilmesi ve satışı yapan özel bir şirkettir. Şirket yıllar içinde test ekipmanları ve standart dışı otomasyon ekipmanları iki dizi geliştirmeye adanmış güçlü bir profesyonel Ar-Ge ekibi kurdu, test ekipmanları ürünleri yaygın tel, kablo, plastik, kauçuk, deri, ayakkabı kullanılır malzemeler, donanım, elektronik, İnşaat malzemeleri, kimyasallar, tekstil, ambalaj, oyuncaklar ve diğer endüstriler; ürünler UL, CSA, VDE, CCC, GB, ASTM, ISO, BS, JIS, SATRA, CIE, ANSI, EN, DIN ve diğer standartları karşılar; standart dışı otomasyon ekipmanları, biz müşterinin ihtiyaçlarına göre geliştirmek ve tasarım. Cihaz otomasyonu konsepti doğrultusunda cihazın otomasyonunu sağlamak için otomasyon ve test ekipmanı kullanıyoruz. Basit kullanım, kapsamlılık, geniş kullanım, yüksek teknik içerik, doğru test verileri, verilerin tam bilgisayarlaştırılması, manuel çalışmaya gerek yoktur ve hesaplamalara katılım, test hatalarını en aza indirmeye çalışır.
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED geliştirdi yüksek gerilim kaçak izleme test cihazları, titreşim test makinesi, fiş test makinesi, dijital oksijen endeksi test, tekstil alev test, katı malzeme dielektrik dayanımı test cihazı, ve otomatik kaynak robotu, otomatik Dağıtım Makinesi , Elektronik Üniversal Test Makinası, Hidrolik Üniversal Test Makinası, Basınç Test Makinası, Darbe Test Makinası, Yapı Malzemesi Ayrışma Duman Yoğunluğu Test Makinası, Yapı Malzemesi Yanmazlık Test Makinası, Yapı Malzemesi Yanıcılık Test Makinası, Yapı Malzemesi Yanıcı Seks test makineleri, Bir düzineden fazla serisi, ürünleri fazla 100 çeşit, yaygın inşaat, makine imalatı, elektronik, kimya sanayi, üniversiteler, araştırma enstitüleri ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Ürünlerin yüksek teknik içeriği, kaliteli ve zamanında hizmet nedeniyle, şirket kullanıcıların çoğunluğundan övgü ve sevgi kazandı.
 • OEM / ODM
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO.,Dürüstlük, İnovasyon, Pragmatizm ve Hizmet ” ilkelerine uymaktadır; “ Önce insan odaklı, önce teknoloji, önce kalite ve müşteri ilkesi” ilkesini sürdürür; Pazar odaklı ve ürün yaşamı olarak ürün kalitesi, bilimsel yenilikler ve ürün uygulamalarını genişletme çabaları, ürün test doğruluğunu artırır, ürün bilimini ve güvenilirliğini artırır.
  Şirket, “müşterilere endişe ve müşteri kazanmamaları” hizmet pazarlama konseptini savunuyor ve daha iyi bir gelecek yaratmak için içtenlikle çalışıyor. Biz içtenlikle iş ziyaret etmek veya müzakere ev ve yurtdışında yeni ve eski arkadaşlar edilir!
 • Ar-Ge
  Daxian, Çin'in profesyonel Ar-Ge üretim işletmeleridir, onlarca yıllık Ar-Ge deneyimi, profesyonel teknik ekip ve kalite güvencesi ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

  Email: daxian02@jiance17.cn

  Tel: 86-13266221899

İletişim bilgileri
DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Sophia Su

Tel: +86-13266221899

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)