DAXIAN ULUSLARARASI (HK) CO., SINIRLI

Dongguan DAXIAN ÇALGI EKİPMANLARI (HK) LTD

Ana sayfa

DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Yanıcılık Test Cihazları satış için
iyi kalite Yanıcılık Test Cihazları satış için
Makineyi satın almadan önce, ortağımızın makinenizi kullandığını görüyorum, aldıktan sonra, her şey yolunda. Teşekkürler, bir dahaki sefere anlaşmayı umuyoruz.

—— Max Will

Başlangıçta, şirketinizin zamanında teslimat yapıp yapamayacağı konusunda endişeleniyorum, şirketinizin iyi olduğu, gecikme olmadığı ortaya çıktı

—— Peter Huang

İyi işbirliği! Şirketinizin projelere verdiği desteği takdir ediyoruz. Çok iyi hizmet.

—— Bay Hussain

Profesyonel teklif, profesyonel teknoloji, böylece zamanında mal alacağız, güvenilir girişimler.

—— Bay Paul Garry

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED
Fabrika
Fabrika 2
Fabrika 3
Showroom
Atölye
Ofis alanı
Atölye

Fabrika

Fabrika 2

Fabrika 3

Showroom

Atölye

Ofis alanı

Atölye

Personel çok çalışıyor

 • Üretim hattı
  DAXIAN ULUSLARARASI (HK) CO., Ltd Chang'an Town, Dongguan City, Guangdong Eyaleti, güzel Pearl Nehri Deltası yer almaktadır. Gelişmiş trafik ile, test ekipmanları ve aletleri üretimi, tasarımı, geliştirilmesi ve satışı yapan özel bir şirkettir. Şirket, test ekipmanları ürünleri yaygın olarak tel, kablo, plastik, kauçuk, deri, ayakkabı kullanılan iki dizi test ekipmanları ve standart dışı otomasyon ekipmanları geliştirme adanmış güçlü bir profesyonel Ar-Ge ekibi kurulan yıllar içinde geliştirdi malzemeler, donanım, elektronik, Yapı malzemeleri, kimyasallar, tekstil, ambalaj, oyuncaklar ve diğer endüstriler; ürünler UL, CSA, VDE, CCC, GB, ASTM, ISO, BS, JIS, SATRA, CIE, ANSI, EN, DIN ve diğer standartları karşılar; standart olmayan otomasyon ekipmanı, Müşterinin ihtiyaçlarına göre geliştirebilir ve tasarlayabiliriz. Enstrüman otomasyonu kavramı doğrultusunda, cihazın otomasyonunu sağlamak için otomasyon ve test ekipmanları kullanıyoruz. Basit operasyon, kapsamlılık, geniş kullanım, yüksek teknik içerik, doğru test verileri, verilerin eksiksiz bir şekilde bilgisayarlaştırılması, manüel çalışmaya ve hesaplamalara katılım gerekliliğine, test hatalarını en aza indirmeye çalışır.
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO, SINIRLI yüksek gerilim kaçak izleme test cihazları, titreşim test makinesi, fiş test makinesi, dijital oksijen indeksi test cihazı, tekstil alev test cihazı, katı malzeme dielektrik dayanımı test cihazı ve otomatik kaynak robotu, Otomatik Dağıtım Makinesi geliştirmiştir. , Elektronik Üniversal Test Makinesi, Hidrolik Üniversal Test Makinesi, Basınç Test Makinası, Darbe Test Makinası, Yapı Malzemesi Ayrıştırma Duman Yoğunluğu Test Cihazı, Yapı Malzemesi Yanmazlık Test Makinesi, Yapı Malzemesi Yanıcılık Test Cihazı, Yapı Malzemesi Yanıcı Seks test makineleri, bir düzineden fazla serisi, 100'den fazla çeşit ürün, inşaat, makine imalatı, elektronik, kimya sanayi, üniversiteler, araştırma enstitüleri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerin yüksek teknik içeriği, kaliteli ve zamanında hizmet nedeniyle, şirket kullanıcıların çoğunluğu övgü ve sevgi kazandı.
 • OEM / ODM
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO.,Dürüstlük, İnovasyon, Pragmatizm ve Hizmet ” ilkelerine uymaktadır; “ Önce insan odaklı, önce teknoloji, önce kalite ve müşteri ilkesi” ilkesini sürdürür; Pazar odaklı ve ürün yaşamı olarak ürün kalitesi, bilimsel yenilikler ve ürün uygulamalarını genişletme çabaları, ürün test doğruluğunu artırır, ürün bilimini ve güvenilirliğini artırır.
  Şirket, “müşterilere endişe ve müşteri kazanmamaları” hizmet pazarlama konseptini savunuyor ve daha iyi bir gelecek yaratmak için içtenlikle çalışıyor. Biz içtenlikle iş ziyaret etmek veya müzakere ev ve yurtdışında yeni ve eski arkadaşlar edilir!
 • Ar-Ge
  Daxian, Çin'in profesyonel Ar-Ge üretim işletmeleridir, onlarca yıllık Ar-Ge deneyimi, profesyonel teknik ekip ve kalite güvencesi ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

  Email: daxian02@jiance17.cn

  Tel: 86-13266221899

İletişim bilgileri
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

İlgili kişi: Miss. Sophia Su

Tel: 86-0769-13266221899

Faks: 86-0769-33220970

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)