DAXIAN ULUSLARARASI (HK) CO., SINIRLI

Dongguan DAXIAN ÇALGI EKİPMANLARI (HK) LTD

Ana sayfa

DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Sertifika
iyi kalite Yanıcılık Test Cihazları satış için
iyi kalite Yanıcılık Test Cihazları satış için
Makineyi satın almadan önce, ortağımızın makinenizi kullandığını görüyorum, aldıktan sonra, her şey yolunda. Teşekkürler, bir dahaki sefere anlaşmayı umuyoruz.

—— Max Will

Başlangıçta, şirketinizin zamanında teslimat yapıp yapamayacağı konusunda endişeleniyorum, şirketinizin iyi olduğu, gecikme olmadığı ortaya çıktı

—— Peter Huang

İyi işbirliği! Şirketinizin projelere verdiği desteği takdir ediyoruz. Çok iyi hizmet.

—— Bay Hussain

Profesyonel teklif, profesyonel teknoloji, böylece zamanında mal alacağız, güvenilir girişimler.

—— Bay Paul Garry

Ben sohbet şimdi

DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

1 2 3 4 5 6 7 8 9
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED
Şirket Yangından korunma derneğine katılmak Atölye Ofis alanı Üretim hattı Şirket ön büro Sertifika SEVK İRSALİYESİ SEVK İRSALİYESİ

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Daxian
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 8,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 60% - 70%
DAXIAN ULUSLARARASI (HK) CO SINIRLI Chang'an Town, Dongguan City, Guangdong Eyaleti, güzel Pearl River Delta yer almaktadır. Gelişmiş trafik ile birlikte test ekipmanlarının ve cihazlarının üretimi, tasarımı, geliştirilmesi ve satışı ile uğraşan özel bir şirkettir. Şirket, yıllar içinde, test ekipmanlarının ve standart olmayan otomasyon cihazlarının iki serisinin geliştirilmesine adanmış güçlü bir Ar-Ge ekibi kurmuştur, test cihazları ürünleri tel, kablo, plastik, kauçuk, deri, ayakkabıda yaygın olarak kullanılmaktadır. malzemeler, donanım, elektronik, Yapı malzemeleri, kimyasal maddeler, tekstil, ambalajlama, oyuncaklar ve diğer endüstriler; ürünler UL, CSA, VDE, CCC, GB, ASTM, ISO, BS, JIS, SATRA, CIE, ANSI, EN, DIN ve diğer standartlara uygundur; Cihaz otomasyonu konsepti doğrultusunda, cihazın otomasyonunu sağlamak için otomasyon ve test cihazları kullanıyoruz. Kolay kullanım, anlaşılırlık, geniş kullanım, yüksek teknik içerik, doğru test verileri, verilerin eksiksiz bilgisayarlaştırılması, manuel çalışmaya gerek duyulmaması ve hesaplamalara katılım, test hatalarının en aza indirilmesi için çaba göstermektedir.
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., SINIRLI yüksek voltajlı kaçak izleme test cihazları, titreşim test cihazı, fiş test makinesi, dijital oksijen indeksi test cihazı, tekstil alev test cihazı, katı malzeme dielektrik dayanım test cihazı ve otomatik kaynak robotu, Otomatik Dağıtım Makinesi geliştirmiştir , Elektronik Üniversal Test Cihazı, Hidrolik Üniversal Test Cihazı, Basınç Test Cihazı, Darbe Test Cihazı, Yapı Malzemesi Ayrıştırma Duman Yoğunluğu Test Cihazı, Yapı Malzemesi Yanmazlık Test Cihazı, Yapı Malzemesi Yanma Test Cihazı, Yapı Malzemesi Yanıcı Seks test makineleri, bir düzineden fazla 100'den fazla çeşit ürün serisi, inşaat, makine imalatı, elektronik, kimya endüstrisi, üniversiteler, araştırma enstitüleri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerin yüksek teknik içeriği, kaliteli ve zamanında hizmet nedeniyle, şirket kullanıcıların çoğunluğundan övgü ve sevgi kazandı.
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED , “ Bütünlük, Yenilik, Pragmatizm ve Hizmet ” ilkesine uymaktadır; “ İnsan odaklı, önce teknoloji, önce kalite ve önce müşteri ” ilkesini izler; pazar odaklı ve kurumsal yaşam olarak ürün kalitesi, bilimsel yenilik ve ürün uygulamalarını genişletme, ürün test doğruluğunu iyileştirme, ürün bilimini ve güvenilirliğini artırma çabaları.
Şirket, “müşterilere endişe etmeden ve müşterilerin önce kazanmasını sağlama” hizmet pazarlaması kavramını savunuyor ve daha iyi bir gelecek yaratmak için içtenlikle çalışıyor. Biz içtenlikle iş ziyaret etmek veya müzakere için yurtiçi ve yurtdışındaki yeni ve eski arkadaşlar edilir!
İletişim bilgileri
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

İlgili kişi: Miss. Sophia Su

Tel: 86-0769-13266221899

Faks: 86-0769-33220970

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)